يكشنبه 24 آذر 1398
عاقبت ثروت اندوزي (قرآن کريم):   و کساني که طلا و نقره را اندوخته مي‌کنند و آن را در راه خدا خرج نمي‌نمايند، آنان را به عذاب بسيار دردناک مژده بده ﴿٣٤﴾ روزي اين سکّه‌ها در آتش دوزخ، تافته مي‌شود و پيشانيها و پهلوها و پشتهاي ايشان با آنها داغ مي‌گردد؛ به ايشان گفته مي‌شود: اين همان چيزي است که براي خويشتن مي‌اندوختيد، پس اينک بچشيد مزه‌ي چيزي را که مي‌اندوختيد   
صفحه اصلیمراحل دریافت گواهینامه

مراحل دریافت گواهینامه

در صورتی که می خواهید با آموزش الکترونیکی دوره را بگذرانید و گواهینامه دریافت کنید، « راهنمای دریافت گواهینامه از طریق آموزش الکترونیکی » را مطالعه نمایید.

برای دریافت گواهینامه آموزشی دوره بهداشت عمومی مراحل زیر باید صورت پذیرد:

  1. ثبت نام در آموزشگاه به صورت حضوری یا با مراجعه به پرتال ثبت نام الکترونیکی آموزشگاه به صورت اینترنتی.
  2. تماس تلفنی از طرف آموزشگاه و هماهنگی زمان برگزاری دوره برای افرادی که به صورت حضوری در کلاس شرکت می کنند. افرادی که به صورت الکترونیکی دوره را می گذرانند می توانند بلافاصله پس از ثبت نام اینترنتی، شروع به گذراندن دروس نمایند.
  3. شرکت در کلاس ها به مدت 24 ساعت (معادل شش روز آموزشی) (افرادی که دارای مدرک تحصیلی کاردانی یا بالاتر هستند می توانند دوره را به صورت غیرحضوری بدون نیاز به گذراندن کلاسها بگذرانند. همچنین، امکان گذراندن دوره به صورت الکترونیکی برای تمامی افراد (حتی زیر کاردانی) وجود دارد که در این دوره باید دروس ارائه شده در دوره را از طریق سامانه آموزش الکترونیکی بگذرانید).
  4. شرکت در امتحان و کسب حداقل 12 نمره از 20 نمره برای افرادی که دوره را به صورت حضوری می گذرانند و 14 نمره از 20 نمره برای افرادی که دوره را به صورت غیرحضوری می گذرانند (امتحان به صورت چهارگزینه ای پس از برگزاری آخرین کلاس برگزار میگردد و دارای 20 سوال بدون نمره منفی می باشد)
  5. صدور گواهینامه توسط آموزشگاه پس از کسب مجوز از شبکه بهداشت جنوب تهران.

 


 

logo-samandehi نمایش مجوز فعالیت