يكشنبه 24 آذر 1398
بخشي از خطبه فدکيه حضرت زهرا سلام الله عليها:   (فارسي)اى فرزند ابو قحافه! خداوند گفته که تو از پدرت ارث برى و من از پدرم ارث نبرم؟ «چه سخن ناروايى!» آيا از سر عناد و لجاج کتاب خدا را ترک و به پشت سر افکنده‏اى؟ در حالى که او مى‏فرمايد: «سليمان از پدرش داود ارث برد.» و آنجا که داستان يحيى فرزند زکريا (ع) را بازگو مى‏کند، مى‏فرمايد: «مرا از جانب خود فرزندى عطا کن که وارث من و خاندان يعقوب باشد» و مي‌فرمايد: «و برخي خويشاوندان بر ديگران برتري دارند در کتاب خدا» و مي‌فرمايد «خداوند در فرزندانتان توصيه مي کند که براي پسر دو برابر دختر سهم است» و نيز مى‏فرمايد: «هر گاه يکى از شما را مرگ فرا رسد و مالى بر جاى نهد در باره پدر و مادر و خويشان به ديده انصاف سفارش کند که اين شايسته پرهيزگاران است»   (زندگانى حضرت زهرا عليها السلام ( ترجمه جلد ۴۳ بحار الأنوار) ترجمه روحانى، ص: ۸۲۰)
صفحه اصلیاطلاعات ضروریضوابط شرکت در کلاس

قوانین شرکت در دوره آموزش بهداشت عمومی

بر اساس دستور عمل18039213 وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

- دوره های آموزشی  به دو صورت حضوری و غیرحضوری  برگزار می شود. امتحان  به صورت کتبی  و حضوری  برگزار خواهد شدودر صورت عدم کسب نمره لازم شرکت در دوره  آموزشی بعدی  به صورت حضوری قابل قبول خواهد بود . در صورت عدم کسب نمره حد نصاب می تواند یک بار دیگر در ازمون شرکت کند  و درصورت  عدم کسب نمره مجددا شرکت در کلاس به صورت حضوری و پرداخت بهای خدمات الزامی است .

- مدارک مورد نیاز برای ثبت نام عبارتند از: قطعه عکس 3×4 ، فتوکپی کارت ملی ، کپی مدرک تحصیلی برای آموزش گیرندگان غیر حضوری.

- برگزاری هر  4 ساعت کلاس معادل یک روز آموزش می باشد و تعداد ساعات آموزشی در هر روز نباید از شش ساعت تجاوز نماید.

-  اگر اموزش گیرنده غیبت غیر موجه بیش از  4 ساعت  داشته باشد ، بايد  مجددا دوره  آموزشي بعدی ثبت نام نماید .

- درصورتی که غیبت موجه باشد فقط دروسی راکه غیبت داشته در دوره های بعدی جبران وسپس در آزمون شرکت نماید.

- افــراد شاغـل در واحــدهاي مشمول آیین نامه اجرایی قانـون اصلاح مـاده 13 قانون مواد خوردنی ،آشامیدنی ،آرایشی  و بهداشتی كه داراي مدرك تحصيلي فوق دیپلم و  بالاتر  می باشند می توانند به صورت غیر حضوری در دوره های آموزشی شرکت نمایند.

-ارزشيابي پايان دوره  براساس سؤالات چهار جوابي كه توسط مدرسين  آموزشگاه طراحی  ميگردد انجام خواهد شد.

-آموزش گيرنده در دوره حضوری بايد حداقل 12 نمره از 20 نمره  را كسب نمايد. 

-آموزش گيرنده در دوره غیرحضوری بايد حداقل 14 نمره از 20 نمره  را كسب نمايد.

-آزمون افراد بيسواد بصورت شفاهي انجام خواهد شد. 

- مدت اعتبار گواهينامه 3سال  است و تمديد آن مشروط به گذراندن دوره هاي باز آموزی خواهد بود  اعتبار دوره باز آموزی نیز 3سال است وتمدید آن برای  هر دوره 3 ساله دیگر  مشروط به گذراندن دوره باز آموزی می باشد

- گواهینامه های صادره از یک آموزشگاه در سطح کشور معتبر می باشد.

- تاریخ صدور گواهینامه همان تاریخ برگزاری امتحانی است که داوطلب در آن پذیرفته می شود.

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز44
mod_vvisit_counterاین ماه1605
mod_vvisit_counterکل بازدیدها231708

بازدیدکننده جاری : 2
logo-samandehi نمایش مجوز فعالیت